Polityka Prywatności

JAN

20

1337

Polityka Prywatności

Niniejsza Polityka prywatności ma zastosowanie do stron i aplikacji, w których się pojawia.

Niniejsza Polityka prywatności określa sposób traktowania przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec danych osobowych zebranych za pośrednictwem stron internetowych i aplikacji, w których się ona pojawia (czasem zwanych kolektywnie naszą “stroną internetową”). Polityka prywatności wyjaśnia również, w jaki sposób Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec traktuje dane osobowe przekazywane na podstawie porozumienia Tarcza Prywatności zawartego między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską i porozumienia Bezpieczna Przystań zawartego między Stanami Zjednoczonymi a Szwajcarią. 


Polityka prywatności dotyczy tylko (1) danych osobowych zebranych za pośrednictwem stron internetowych i aplikacji.

Zgoda użytkownika

Prosimy o zapoznanie się z treścią tej Polityki prywatności przed skorzystaniem z niniejszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Korzystając z tej strony internetowej, zgadzasz się na gromadzenie, wykorzystywanie i ujawnianie swoich danych osobowych zgodnie z postanowieniami niniejszej Polityki prywatności. Jeśli nie zgadzasz się na przestrzeganie niniejszej Polityki prywatności, nie wchodź na tę stronę internetową ani nie korzystaj z oferowanych za jej pośrednictwem usług.

Gromadzimy informacje pochodzące od Ciebie i dotyczące Twojej osoby.

Gromadzimy informacje kontaktowe. Przykładowo możemy zachować Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Możemy również przechowywać Twój numer telefonu lub adres pocztowy.

Gromadzimy informacje demograficzne. Możemy gromadzić takie informacje jak płeć, wiek i preferencje językowe.

Gromadzimy informacje na temat płatności. Przykładowo możemy zachować numer Twojej karty kredytowej, jeśli składasz rezerwację online.

Gromadzimy informacje biznesowe. Na przykład zbieramy dane kontaktowe i inne istotne informacje o Twojej firmie, jeśli przystąpi ona do jednego z naszych programów lojalnościowych lub jeśli Twoi pracownicy lub przedstawiciele korzystają z konta korporacyjnego w kontaktach biznesowych z nami.

Gromadzimy informacje przesyłane lub zamieszczane przez Ciebie. Przykładowo, zbieramy przesyłane nam przez Ciebie opinie na temat naszego hotelu i usług. Zapisujemy również informacje w przypadku podań o pracę.

Gromadzimy także inne informacje. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, możemy zbierać informacje o przeglądarce, której używasz. Możemy sprawdzić, z jakiej strony wchodzisz na naszą lub na jaką stronę kierujesz się, gdy opuszczasz naszą. Możemy gromadzić informacje dotyczące precyzyjnej lokalizacji w czasie rzeczywistym, wykorzystując do tego system GPS, przekaźniki telefonii komórkowej, sygnały Wi-Fi i/lub sygnały nawigacyjne i/lub przyszłe rozwiązania technologiczne. Możemy przeanalizować, jak często używasz danej aplikacji i skąd została pobrana. Gromadzimy te informacje, korzystając z opisanych poniżej narzędzi śledzących, zgodnie z przepisami obowiązującego lokalnego prawa. Aby móc kontrolować te narzędzia, przeczytaj sekcję „Twój wybór” poniżej.

Gromadzimy informacje, których nam udzielasz. Dzieje się tak na przykład, kiedy dokonujesz rezerwacji online lub przystępujesz do jednego z naszych programów lojalnościowych. Gromadzimy również informacje, gdy kontaktujesz się z nami lub uczestniczysz w promocji.

Informacje dotyczące Ciebie gromadzimy automatycznie. Gdzie pozwalają na to przepisy obowiązującego prawa, wykorzystujemy narzędzia śledzące, np. pliki cookie z przeglądarki oraz sygnały nawigacyjne w celu zbierania informacji. Gromadzimy informacje dotyczące użytkowników, gdy korzystają z niniejszej strony internetowej.

Używamy informacji zgodnie ze sposobem przedstawionym i opisanym w niniejszym dokumencie, z zastrzeżeniem uzyskania na to zgody, zgodnie z obowiązującym prawem.

Wykorzystujemy informacje, aby odpowiadać na Twoje prośby lub pytania. Na przykład wykorzystamy Twoje informacje, aby świadczyć wybrane przez Ciebie usługi, na przykład spełnienie prośby o dokonanie rezerwacji hotelowej, wysłanie wiadomości e-mail przed pobytem oraz po jego zakończeniu, a także w przypadku prośby o udział w ankiecie dla klientów. Gdzie jest to dozwolone przez przepisy obowiązującego prawa, możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w celu spersonalizowania naszej oferty dla Ciebie. 

Korzystamy z informacji w celu administrowania naszą stroną internetową oraz przy operacjach wewnętrznych.

Korzystamy z informacji w celach związanych z bezpieczeństwem. Gdzie jest to dozwolone przez przepisy obowiązującego prawa, możemy użyć informacji dotyczących Ciebie, aby chronić naszą firmę, naszych klientów i nasze strony internetowe.

Korzystamy z informacji w celach marketingowych. Na przykład możemy przesłać Ci informacje o nowych usługach i ofertach specjalnych. Możliwe jest również, że skorzystamy z Twoich danych, aby przedstawić Ci reklamy naszego hotelu, programów lojalnościowych i ofert. Możemy poinformować Cię o nowych propozycjach lub aktualizacjach.  Jeśli zarejestrujesz się, będziemy przesyłać Ci wiadomości e-mail dotyczące promocji. Przed przesłaniem do Ciebie materiałów marketingowych uzyskujemy zgodę zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Aby móc je kontrolować, przeczytaj sekcję „Twój wybór” poniżej. Możemy także przekazywać powiadomienia za pośrednictwem naszych aplikacji mobilnych.

Korzystamy z informacji w sposób jawny oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Możesz zrezygnować z otrzymywania naszych marketingowych wiadomości e-mail. 

Możesz kontrolować narzędzia w swoich urządzeniach mobilnych. Na przykład, możesz wyłączyć usługi lokalizacyjne lub aktywne powiadomienia w trybie „push” w swoim telefonie. Dostępne opcje zależą od danego urządzenia.

Zgłoszenia i egzekwowanie przestrzegania zasad
Zgodnie z zasadami programu Tarcza Prywatności USA-UE i Bezpieczna Przystań USA-Szwajcaria Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Rotnicka-Janiec zobowiązuje się rozpatrywać skargi odnośnie do Twojej prywatności i zbierania przez nas i wykorzystywania Twoich danych osobowych. 

 

Stosujemy standardowe środki bezpieczeństwa.
Internet nie jest w 100% bezpieczny. Nie możemy zapewnić, że korzystanie z naszych stron i aplikacji będzie zupełnie bezpieczne. Każdego przesłania swoich danych osobowych na naszą stronę internetową dokonujesz na własne ryzyko. Zalecamy ostrożność podczas korzystania z Internetu. Obejmuje to również zasadę nieudostępniania swoich haseł. Przechowujemy dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne lub zasadne w kontekście stosowanych praktyk opisanych w niniejszej Polityce prywatności. Przechowujemy także informacje zgodnie z innymi wymogami prawnymi.

Możliwe są aktualizacje Polityki prywatności.
Od czasu do czasu możemy modyfikować nasze zasady dotyczące prywatności. Powiadomimy Cię o wszelkich istotnych zmianach w naszej Polityce prywatności zgodnie z wymogami prawa. Zamieścimy również zaktualizowaną wersję na naszej stronie internetowej. Sprawdzaj regularnie naszą stronę pod kątem publikowanych aktualizacji. 

Czekamy na Ciebie w „Pałacowej”!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania..