WESELE BYDGOSZCZ | TORUŃ | POZNAŃ

 

 

TWOJE WESELE MARZEŃ

Subtelna aranżacja eleganckich  sal weselnych i bajkowy park - to scenografia romantycznego filmu, w którym odegracie dwie główne role. Kiedy już powiecie sobie „Tak” i przyjmiecie pierwsze gratulacje, w naszym Pałacu czekać będzie na Was nastrojowe przyjęcie weselne.

Sprawimy, że Wasze wesele wypełni niepowtarzalna atmosfera, nastrojowa muzyka i szampańska zabawa, którą będziecie wspominać z nostalgicznym uśmiechem.

[/plans]

STYLOWE WESELE BYDGOSZCZ

MARZENIA ALL INCLUSIVE

Przejmiemy od Was wszystkie obowiązki organizacyjne, uzupełnimy każde życzenie o kreatywne propozycje i w najdrobniejszych szczegółach opracujemy scenariusz wesela, który przeniesie Wasze marzenia w trójwymiarową rzeczywistość.

Dostosujemy się do wszystkich Waszych wskazówek lub w ramach konkretnego budżetu zaproponujemy Wam autorskie menu pełne oryginalnych fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni.

Na życzenie:

  • wynajmiemy dla Was stylowe auto z szoferem lub piękną bryczkę konną
  • zaangażujemy kreatywnego fotografa i kamerzystę
  • zarezerwujemy DJ’a lub zespół
 


 

 

WESELE POD DACHEM BŁĘKITNEGO NIEBA

PRZYSIĘGA POD KASZTANEM

Wiosną i latem nasz park rozkwita wyjątkowymi przyjęciami weselnymi. Jeśli marzycie o wyjątkowym scenariuszu, to proponujemy Wam ślub cywilny pod bajkowym kasztanem oraz zabawę na parkiecie letniego (zadaszonego) tarasu.

 


 

 

SALE WESELNE W LICZBACH

MAŁE I DUŻE PRZYJĘCIA

Nasze pałacowe sale pozwalają nam organizować przyjęcia weselne do 100 osób. Doskonała akustyka oraz nastrojowe wnętrza sprawiają, że wszyscy Goście doskonale się bawią.

Kilka sal umożliwia nam zarządzanie przestrzenią w ten sposób, aby dostosować się do konkretnych oczekiwań i oryginalnego scenariusza całego wesela.

 


  

 

WESELE W PLENERZE

PRZYJĘCIE W ZABYTKOWYM PARKU

Wiosną i latem w stylowych namiotach w naszym parku zorganizujecie wyjątkowe przyjęcie na łonie natury. Soczysta zieleń, subtelny zapach kwiatów, odgłosy natury będą eleganckim tłem dla Waszej miłości.

W naszych namiotach zorganizujecie przyjęcie dla 120 Gości, a bezpośrednie sąsiedztwo letniego tarasu adaptowanego na parkiet do tańczenia sprawia, że Wasze wesele będzie absolutnie wyjątkowe.

 

 

 

 


WESELE Z NIESPODZIANKĄ

APARTMANENT DLA NOWOŻEŃCÓW

W prezencie na nową drogę życia w cenie wesela* zaproponujemy Wam romantyczny apartament z jacuzzi i zachwycającym widokiem na park.

Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy, dlatego zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wyjątkową atmosferę.

Skontaktujcie się z nami już dziś, abyśmy wspólnie mogli zaplanować wesele Waszych marzeń

*dotyczy Urczystości Weselnych dla minimum 40 osób

Serdecznie zapraszamy