5 najważniejszych rzeczy na ślubie i weselu

MAR

30

3178

5 najważniejszych rzeczy na ślubie i weselu

Myśl o organizacji wesela spędza Ci sen z powiek, a może wręcz przeciwnie? Na zawołanie, masz w głowie gotową listę inspiracji i pomysłów? Po której stronie byś nie była, warto abyś pamiętała o 5 najważniejszych rzeczach na ślubie i weselu. To one sprawią, że zorganizujesz ślub i wesele z klasą.

  1. Miłość – to chyba oczywiste! Bez Miłości, nie byłoby Was jako pary, Waszej decyzji o ślubie i wspólnym życiu! W dniu ślubu oraz podczas wesela stawiajcie Miłość na pierwszym planie – niech unosi się w powietrzu i wypełnia Wasze myśli.
  2. Dobry nastrój – dzień ślubu i wesela to najważniejszy dzień w Waszym wspólnym życiu! Cieszcie się każdą chwilą, przeciwności losu przyjmujcie z uśmiechem i dystansem. Jeśli Wy będziecie w doskonałych nastrojach, Wasi Goście również w nich będą! Wasza Miłość i dobry nastrój zepchną na dalszy plan wszystkie inne elementy i atrakcje.
  3. Najbliższe Waszym sercom osoby – rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, ciocie, wujkowie, kuzynki i kuzyni, a może przyjaciele? To od Was zależy kogo zaprosicie na ślub i czyja obecność wpłynie na Wasz dobry nastrój i samopoczucie. Zastanawiając się nad listą Gości, zadajcie sobie dwa krótkie pytania – czy ta osoba dobrze mi życzy? Oraz, czy chcę spędzić z tą osobą tak ważny dla mnie dzień?
  4. Wesele i ślub w miejscu z duszą – zorganizujcie ślub i wesele w miejscu, które odpowiada wszystkim Waszym oczekiwaniom. Niech to miejsce ma duszę i swój charakter. Nie zawsze najbardziej eleganckie i wyszukane sale są najlepszym wyborem… Może się okazać, że w takim miejscu brak jest ciepła, życzliwości i tego nieuchwytnego czegoś, co czuć w powietrzu.
  5. Obrączki – marzycie o nowych, błyszczących obrączkach prosto z salonu jubilerskiego, a może chcecie przerobić złoto lub srebro, które jest w Waszej rodzinie od pokoleń? Obrączki będą symbolem Waszej miłości, który będzie Wam towarzyszył każdego dnia. A ich widok będzie wywoływał uśmiech na Waszych twarzach przez wiele, wiele lat!

Czekamy na Ciebie w „Pałacowej”!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania..